depocum logo

Üsküdar Eşya Depolama

Üsküdar eşya depolama hizmeti veren şirketimiz depolarında sağladığı hijyen ile İstanbul genelinde en çok tercih edilen firmalar başında gelmektedir.

Eşya depolama hizmeti tercih etmek için birden fazla sebep sayılabilmektedir. İstanbul’ un büyüklüğü ve insanların yaşam alanlarının küçülmesi hatıralara olan bağlılık gibi nedenler eşya depolarına olan ilgiyi arttırmaktadır

Üsküdar Eşya Depolama Hizmetinden Kimler Faydalanmak İster?

Eşya depolama hizmeti, özellikle evlerde kullanılmayan eşyaların gereğinden fazla yer kaplaması sonucu ortaya çıkan bir ihtiyaçtır. Kullanılmayan eşyalar çoğu zaman ileriki bir dönemde tekrar lazım olacağı düşüncesi ile saklanır. Bunun dışında hatırası olan değerli eşyalar da evlerde en çok yer kaplayan eşyalardır. Evlerde koliler içerisinde saklanan eşyalar genel itibari ile kötü bir görünüme sebep olur. Bu görüntüden kurtulmak için ilk başvurulan yol eşya depolamadır.

Yeni evleneceklerin ev kiralamadan önce düğün hazırlığı yaparken uygun fiyatla almak istedikleri eşyaların saklanması için de en uygun alan depolardır. İstedikleri süre zarfında bu eşyalar en güzel şekilde muhafaza edilir ve ev kiralandığında yeni eve yeni eşyalar dizilir.

İşyerlerinde özellikle arşivler için yeterinde yer bulunamaması ekstra alan türetilememesi eşya depolarına olan ihtiyacı arttırır. İş yeri ve ofislerde kullanılan ihtiyaç fazlası araç gereç, mobilya ya da malzemelerin de eşya depolarında saklanması işi pratik hale getirir.

Dönemsel yapılan işlerde, fuar ya da organizasyon işlerinde mutlaka malzemelerin sonraki dönemde kullanılması gereklidir. Ancak eşyaları saklayacak bir ofisin kirası oldukça yüksek maliyettir. Firmalar bu malzemeleri satar yeni dönemde yenisini alalım derler ancak bu defa aynı kalitede ürünü almak daha fazla maliyete sebep olur. İşte bu ara dönemde malzemelerin saklanması ve yeni döneme çok daha az maliyetle girilmesi için eşya depoları özellikle kullanılır.

Üsküdar eşya depolama hizmeti için bir diğer kullanıcı grubu antika severler ve kıymetli eşyaları saklamak isteyen müşterilerdir. Evlerinde yeterli korumayı sağlayamayacağını düşünen müşterilerimiz genellikle antika ve hatırası çok büyük olan değerli eşyalarını eşya depolarında muhafaza etmek ister.

Üsküdar Eşya Depolama ile Sunulan İmkanlar

Eşya depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Güvenlik görevlileri 7/24 güvenlik kameraları ile depoları denetlemektedir. Sel baskını, yangın ve hırsızlık olaylarına karşılık bütün tedbirler alınmıştır. Depolar nem ve rutubete karşılık daima havalandırılmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın koku yapması engellenmektedir. Depoların temizliği ve dezenfektesini sağladıktan sonra eşyalarınızın depoya alımını ve istediğiniz sürede muhafazasını sağlamaktayız.