depocum logo

Ofis Depolama

Ofis depolama  yada fuar eşya arşif klasör gibi evraklarınızı saklamak için ofisinizi daratmayın ek bir odanızda  depoda olsun dilediğiniz zaman gelip alabilir yada bırakabilirsiniz,siz değerli müşterilerimizin Ofis  depolama hizmetini almaları için İstanbul genelinde 20’den fazla çeşitli semtlerde hijyenik ve oda sistemi ile anahtarlı yüksek güvenlikli depolarımız’la  hizmet vermeye devam ediyoruz. Veya günümüz şartlarına uyarak geçici süreliğine fazla kira vermemek için bir çok müşterimizin yaptığı gibi  kompile ofisinizi depoya kaldırıp sisteme ayak uydurarak evde yada dışarda işlerinize devam edebilirsiniz kişisel depolarımızın haricinde ticari ve kurumsal amaçlı hazırlanmış depolar olarak da hizmet vermekteyiz. Ofis depolama hizmetlerinden sonra Ev  eşyası depolama ve ofis eşyası taşıma işlemlerinde de kurumsal (depocum.gen.tr) İstanbul ve ilçelerinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Ofis  depolama alanlarımızda 7/24 güvenlik ve kamerayla korunmakta dilediğiniz zaman gelip ziyaret edebilir dilediğiniz zaman içinde gerek duyduğunuz zaman klasör dosya  arşivlenmiş evrağınızı  alabilir veya bırakabilirsiniz .

Depolarınız Sigortalımı?

Evet depolarımız sigortalı depo alanımız genel olarak sigortalıdır eşyalarınız belirli bir odaya konulduktan sonra 3. Şahıs olarak bilgileriniz ve oda numaranız ve tahmini eşya değerinizle beraber sigortacımıza gönderilip sigortalanıyor .

Evraklarımız Depoda Nasıl Muhafaza Edilir?

Evraklar depolanmadan önce ofisinize ister bizden koli istersiniz isterseniz siz fehmin edersiniz çok karabalıksa bir gün önceden gelip kolileme işlemini yapıp numaralandırıp listelenip listenin bir nusası sizde kalır bölelikle kaç numaralı kolide ne var kolaylıkla bula bilirsiniz, dilerseniz bu işlemi ekonomik olsun diye kendiniz’de zamana yayıp kolaylıkla yapabilirsiniz 

Eşyalar Hava Alıyor mu?

Depolarımız’da havalandırma sistemleri mevcut haftada 2 gün içerdeki hava akışını düzenli olarak çalışıp değiştiriyor odalarımızın üst bölümünde havalandırma mevcuttur.

Eşyaları Depolamadan Sonra Eşya Alabilir Mi?

Evet taşıma esnasında daha sonra ihtiyaç duya bileceğiniz eşyaları personellerimize bildirirseniz personellerimiz o eşyaların üstünü yazıp depo içerisinide ona göre yerleştirirler daha sonra ihtiyaç duyduğunuz zaman gelip kolayca alabilirsini aksi bir durumda firmadan personel yardımı ücretli olarak taleb edersiniz.

Depolama Aşaması Nasıl İşler

Karar alındıktan sonra firmamızla iletişime geçtiniz öncelikle firma’yetkilimiz sizden eşya dökümanı yada onla’in eşya fotograflarını istenecek bunun yanı sıra karar veril mezse ücretsiz bir şekilde expertiz evinize yollayıp net olarak kaç metre küp oda nasıl bir araç kaç personele hizmet verilecek bunları baz alınarak fiyatlandırılıp karşılıklı sözleşme yapılır.

DEPOCUM.GEN.TR BİR FastCoon kuruluşudur  soru ve önerileriniz için 7/24 hep bir temsicimz telefon başındadır 444 7 943 Görüşleriniz bizim için değerlidir 

Depoladığımız Eşyalar

Depocum olarak, çeşitli ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir yelpazede eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın güvenli ve düzenli bir şekilde saklanmasını sağlıyoruz. İşte depolayabileceğiniz bazı eşyalar

Ev Eşyaları

Salon, yatak odası, mutfak ve benzeri kategorilerdeki eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Mobilyalardan beyaz eşyalara, dekoratif objelerden mutfak gereçlerine kadar ihtiyacınız olan her türlü eşyayı güvenle saklayabilirsiniz.

Ofis Eşyaları

Ofis mobilyaları, belgeler, elektronik cihazlar ve benzeri eşyaları depolayabilirsiniz. Masalar, sandalyeler, dosya dolapları, yazıcılar, bilgisayarlar ve daha fazlasını güvenle saklayarak ofisinizin düzenini koruyabilirsiniz.

Parça Eşyalar

Oyuncaklar, kitaplar, koleksiyonlar, elektronik aksesuarlar ve dekoratif objeler gibi farklı parça eşyalarını güvenle depolayabilirsiniz. Bu eşyaların düzenli saklanması, yaşam alanınızı organize etmenize yardımcı olur.

Giyim ve Ayakkabılarınız

Ayakkabılarınızı ve giysilerinizi güvenle saklamak için buradayız. Depocum, farklı mevsimler için kullanılan giysilerinizi ve ayakkabılarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde depolamanızı sağlar. İhtiyacınız olduğunda kolayca erişim sağlayın ve gardırobunuzu organize edin.

Arşiv Belgeleri

Önemli arşiv belgelerinizi güvenle saklamak ve düzenli bir şekilde erişebilmek için Depocum burada! İş belgeleri, finansal dokümanlar, kişisel evraklar ve daha fazlasını güvenle depolayın. Depocum'un güvenlik önlemleri altında, belgelerinize her zaman kolayca erişebilirsiniz.

Spor Ekipmanları

Depocum, spor ekipmanlarınızı güvenle saklamanın en iyi yoludur. Bisikletler, kayak malzemeleri, fitness aletleri ve daha fazlasını güvenle depolayarak evinizde veya ofisinizde fazla yer kaplamasını önleyin. İhtiyacınız olduğunda ekipmanlarınıza kolayca erişin ve spor yapmaya devam edin.