ofis depolama

Ofis depolama

Ofis depolama  yada fuar eşya arşif klasör gibi evraklarınızı saklamak için ofisinizi daratmayın ek bir odanızda  depoda olsun dilediğiniz zaman gelip alabilir yada bırakabilirsiniz,siz değerli müşterilerimizin Ofis  depolama hizmetini almaları için İstanbul genelinde 20’den fazla çeşitli semtlerde hijyenik ve oda sistemi ile anahtarlı yüksek güvenlikli depolarımız’la  hizmet vermeye devam ediyoruz. Veya günümüz şartlarına uyarak geçici süreliğine fazla kira vermemek için bir çok müşterimizin yaptığı gibi  kompile ofisinizi depoya kaldırıp sisteme ayak uydurarak evde yada dışarda işlerinize devam edebilirsiniz kişisel depolarımızın haricinde ticari ve kurumsal amaçlı hazırlanmış depolar olarak da hizmet vermekteyiz. Ofis depolama hizmetlerinden sonra Ev  eşyası depolama ve ofis eşyası taşıma işlemlerinde de kurumsal (depocum.gen.tr) İstanbul ve ilçelerinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Ofis  depolama alanlarımızda 7/24 güvenlik ve kamerayla korunmakta dilediğiniz zaman gelip ziyaret edebilir dilediğiniz zaman içinde gerek duyduğunuz zaman klasör dosya  arşivlenmiş evrağınızı  alabilir veya bırakabilirsiniz .

DEPOLARINIZ SİGORTALIMI ?

Evet depolarımız sigortalı depo alanımız genel olarak sigortalıdır eşyalarınız belirli bir odaya konulduktan sonra 3. Şahıs olarak bilgileriniz ve oda numaranız ve tahmini eşya değerinizle beraber sigortacımıza gönderilip sigortalanıyor .

EVRAKLARMIZ  DEPODA NASIL MUHAFAZA EDİLİR ?

Evraklar depolanmadan önce ofisinize ister bizden koli istersiniz isterseniz siz fehmin edersiniz çok karabalıksa bir gün önceden gelip kolileme işlemini yapıp numaralandırıp listelenip listenin bir nusası sizde kalır bölelikle kaç numaralı kolide ne var kolaylıkla bula bilirsiniz, dilerseniz bu işlemi ekonomik olsun diye kendiniz’de zamana yayıp kolaylıkla yapabilirsiniz 

 

EŞYALAR HAVALANIYORMU ?

Depolarımız’da havalandırma sistemleri mevcut haftada 2 gün içerdeki hava akışını düzenli olarak çalışıp değiştiriyor  odalarımızın üst bölümünde havalandırma mevcuttur.

RUTUBET HAŞERE VARMI ? 

Depolarımız genellikle rutubete karşı yüksek katlarda yada en’az 1 kat zeminden yüksekte ve düzenili olarak ilaçlanır depolarımızı ziyaret ettiğinizde naftalin kokusundan başka bir kokuyla karşılaşamazsınız.

EŞYALARI DEPOLAMADAN  SONRA EŞYA ALABİLİRMİYİM ?

Evet taşıma esnasında daha sonra ihtiyaç duya bileceğiniz eşyaları personellerimize bildirirseniz personellerimiz o eşyaların üstünü yazıp depo içerisinide ona göre yerleştirirler daha sonra ihtiyaç duyduğunuz zaman gelip kolayca alabilirsini aksi bir durumda firmadan personel yardımı ücretli olarak taleb edersiniz.

DEPOLAMA AŞAMASI NASIL İŞLER ?

Karar alındıktan sonra firmamızla iletişime geçtiniz öncelikle firma’yetkilimiz sizden eşya dökümanı yada onla’in eşya fotograflarını istenecek bunun yanı sıra karar veril mezse ücretsiz bir şekilde expertiz evinize yollayıp net olarak kaç metre küp oda nasıl bir araç kaç personele hizmet verilecek bunları baz alınarak fiyatlandırılıp karşılıklı sözleşme yapılır.

DEPOCUM.GEN.TR BİR FastCoon kuruluşudur  soru ve önerileriniz için 7/24 hep bir temsicimz telefon başındadır 444 7 943 Görüşleriniz bizim için değerlidir