depocum logo

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2923″ img_size=”full”][delaware_empty_space height=”33″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][delaware_empty_space height=”15″][vc_column_text]Evimizin dekorunu oluşturan eşyalardan, ofis dünyasında kullanılan eşyalara kadar birçok eşya, Kadıköy eşya  deposu kategorisinde değerlendirilmektedir. Eşya ile ilgili konularda rakiplerini geride bırakan şirketimiz, özel eşyaların güvenli, etkili ve aynı zamanda pratik yöntemlerle depolanmasında işin ehli elemanlarla çalışmaktadır.Depolama hizmetinin başarılı olmasında öncelikli konu kuşkusuz eleman konusudur. Paketlemede, ekspertiz hizmetinde, kamyonlara eşyaların yüklenmesinde, eşyaların güvenle depoya getirilmesinde ve eşyaların depoya indirilmesinde deneyim, tecrübe ve pratik çözüm önemlidir. Bu konularda başarılı olan elemanlar, firmamızın hizmet kalitesini oluşturan en önemli konulardan biridir.

Eleman konusunda gelişi güzel elemanlarla çalışan depolama firmaları, paketlemede, yüklemede veya eşyanın teslimatında problemlerle karşılaşmaktadır. Bütün bu aşamalarda yeterli deneyime sahip olmayan elemanlar maddi anlamda hasara neden olmaktadır. Özellikle Kadıköy eşya depolama sigortalama işlemlerinde yetersiz olan firmalar meydana gelen hasarı karşılayamamaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][delaware_empty_space height=”50″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][delaware_empty_space height=”50″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][delaware_section_title select_type=”8″ title=”Kadıköy Eşya Depolama Fiyatları” size=”24″ weight=”700″ link=”url:http%3A%2F%2Fdepocum.gen.tr%2F|title:E%C5%9Fya%20Depolama%20Fiyatlar%C4%B1||”]Güncel yöntemlerle eşyaların paketlenmesi, istiflenmesi, yüklenmesi ve Kadıköy eşya depolama uzmanlık isteyen konulardır. Eşya  depolama denildiği zaman sadece aklınıza güvenli depolar gelmesin. Bu hizmetin her aşamasında uzmanlık gerekir. Modern bir depoya sahip olmanın yanı sıra eşyanın adresten alınıp depoya getirilme aşamasına kadar etkili çözüm üreten personele ihtiyaç vardır..Kadıköy Eşya depolama fiyatlarımız evin 1+1 2+1 veya 3+1 olmasına göre değişiklik gösterir.Fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/delaware_section_title][delaware_empty_space height=”30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][delaware_section_title select_type=”8″ title=”Kadıköy Ev Eşyası Depolama” size=”24″ weight=”700″ link=”|||”]Pratik yöntemlerin önemli olduğu ve özellikle değerli eşyaların muhafazasında kesin çözüm olan depolama sektörü, İstanbul ekonomisinde ekonomik çözüm sunmaktadır. Pahalı dükkan kiraları, rutubetli depolar, toz toprak içerisindeki çatı boşlukları ve fareli kömürlükler, özel eşyaların saklanması konusunda zarara neden olmaktadır. Uygunsuz ortamlara bir dünya kira ödemektense cüzi bir fiyatla depolama hizmetini tercih etmek daha akıllıcadır.

Bu konuda bizi aradığınız andan itibaren çözüm üretmeye başlıyoruz. Müşteri hizmetlerimizin deneyimli elemanları, sizden aldıkları kimlik bilgilerini ve adres bilgilerini servis ekibine ulaştırmaktadır. Servis ekibimiz sizin için uygun olan tarih ve saatte kapınızda hazır bulunmaktadır. Gelmeden önce servisimiz telefonla sizi aramaktadır. Son anda işiniz çıkarsa randevu tarihini ileri bir tarihe atabilirsiniz. Kadıköy eşya depolama firmaları randevulu bir şekilde çalışmaktadır.

Servis hizmetlerinde, kar demeden çamur demeden İstanbul’un dört bir köşesine hizmet götürüyoruz. Soğuk ve karlı kış aylarında, sıcak ve kurak yaz aylarında şoförlerimiz performansını düşürmeden eşyalarınızı adresinize kadar gelerek sizden teslim almaktadır. Dört mevsim hizmet kalitesini her zaman için ön plana çıkaran şirketimizle çözüm üretmeye devam ediyoruz.[/delaware_section_title][delaware_empty_space height=”30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][delaware_section_title select_type=”8″ title=”Moda Eşya Depolama” size=”24″ weight=”700″ link=”|||”]Moda Eşya Depolama Diyince Kadıköyün en Popüler Semtlerin de Olan Moda’da Ev Veya Ofis Eşyalarınızı Depolatan Moda SakinLerine %20 İndirim Sağlamaktayız Dilediğiniz Zaman Eşyalarınız Evinizden Alınarak Depomuzda muhafaza Etmekteyiz Dilediğiniz Zamanda İster Moda İsterseniz Başka Bir İL Ve ya İlçeye Eşyalarınızı Getirip Kurup Telim Ediyoruz Moda Ev Depolamak Depocum.gen.tr İle Çok kolaylaşır.[/delaware_section_title][delaware_empty_space height=”30″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_wp_search title=”444 7 943″][/vc_column][/vc_row]