depocum logo

Erenköy Eşya Depolama

Erenköy eşya depolama firması olarak sunduğumuz hizmetin kalitesi ile adımızdan söz ettirmekteyiz. Eşya depolama hizmeti almak isteyen herkes öncelikle depolama hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmalıdır.

İstanbul genelinde nakliye sektöründe son yıllarında ciddi bir güven kaybı yaşanmaktadır. Bu durumun en önemli sebebi internet üzerinde hizmet sağlayıcıları bir araya getiren platformlardan yapılan seçimlerdir. Firmaların orada kısa birkaç cümle ile hizmet tanıtımı yapmış olması ne yazık ki yeterli değildir. Ancak kişiler orada gördükleri birkaç cümle ve düşük fiyatlar ile hemen anlaşma yoluna gitmektedirler. Arada herhangi bir yazılı anlaşma olmaksızın nakliye konusunda çalışma söz konusu olmaktadır. Eşya depolama hizmetleri de bu şekilde sorunların yaşandığı işler başında gelir.

Kişiler eşya deposundan faydalanmak isterken, deponun fiziki koşullarını araştırmadan gösterilen resimlerin gerçekliğini denetlemeden çalışmaktadır. Eşyalarını gönderdikleri deponun ne şartlarda olduğunu bilmeden hizmet alınmaktadır. Ancak işin sonunda eşyaların gördüğü zarar ciddi sorunlara yol açmaktadır. Tabi başta yapılamayan yazılı anlaşmalar da bu durumda keşke dolu cümlelere sebep olmaktadır

Eşya depolama firması olarak, müşterilerimizin güvenini en üst seviyede sağlamak ve eşyalarını emanetimiz olarak görerek çalışmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti ile beraber müşterimizin bize olan güvenini uzun vadede korumak oldukça önemlidir. İstanbul’ un hiçbir noktasında depolama konusunda deponun fiziki şartlarını görmeden anlaşma yapmamanızı nakliye firması olarak tavsiye ediyoruz.

Eşya deposu arayışı olan herkesi öncelikle ofisimize davet ediyor ve depolarımızın fiziki koşullarını da göstererek işe başlangıç yapmaktayız.

Erenköy Eşya Depolama Fiyat Politikası

Erenköy eşya depolama fiyatları için firmamızın izlediği politika sabit fiyat tarifesi ile müşterilerimize sunulmaktadır. Depolama hizmeti almak isteyen ev ya da iş yerleri için her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Eşya deposu için eşya miktarı fiyatta belirleyici rol oynar. Bir koli eşya depolanacağı gibi komple bir ev de depolanabilir. Bir evin bir odası depolanırken aynı şekilde bir iş yerine ait bazı araç gereçler de depolanabilir. Bu durumda eşya deposuna konulacak eşya miktarı fiyatta direkt belirleyici etkendir.

1+1, 2+1, 3+1 evler, ofisler, iş yerleri ya da arşivlere ait eşyalar eşya depolarında muhafaza edilmektedir. Uzun süreli saklama işlemlerinde fiyat çok daha uyguna gelirken kısa süreli eşya depolama işleri maliyette daha yüksek fiyata denk gelmektedir.

Erenköy Eşya Depolama firması olarak her bütçeye uygun fiyatlarda kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Bizimle tanışmadan eşyalarınızı kimseye teslim etmeyin ?