depocum logo

Kağıthane Eşya Depolama

Kağıthane eşya depolama firması olarak hizmet veren şirketimiz İstanbul genelinde depolarının temizliği ve hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Eşya depolama firması seçilirken, son derece dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde doğa olayları, haşereler, nem, rutubet gibi olumsuzluklar sizleri bekleyebilir. Bu durumlarla kuşkusuz kimse karşılaşmak istemez. Hele ki eşyasının kendisi için manevi değeri olanlar hiç istemezler.

Firma seçiminde baz alınacak kritelerden biri deneyim diğeri ise kalitedir. Kalitesinden emin olmadığınız ve yeterli deneyimi olmayan bir firma seçmeniz üzücü olaylar ile karşılaşmanıza sebep olabilir. İyi bir firmanın, insanlara güven vermesi gereklidir. Bunun yanında mutlaka firmamızın da sunduğu hizmette olduğu gibi bir sigortalama sistemi olmalıdır. Yanlış duymadınız; yangın ve sel gibi doğal afetlere karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz!

 

Kağıthane Eşya Depolama Alanında Neler Depolanır?

Bu gibi çok amaçlı depolama alanı yerlerinde birçok şey depolanabilir. Ofis eşyası, ev aletleri, fuar malzemeleri, antika eşyalar, banka malzemeleri yine depolanabilir. Tüm bu eşyalar özel konteynırlardan yapılmış bölümlerde saklanır. Her müşteriye birer konteynır anahtarı verilir. Bu sayede kişi istediği zaman buraya malzeme ekleyebilir.

Konteynırlarda eşyalar firmamızca temiz, ferah, rutubetsiz, nemsiz ve sigortalı şekilde durur. Bu şekilde sizin istediğiniz süre boyunca eşyalarınız güven içinde olurlar. Hemen nakliyat ve depolama firmamız ayrıcalığı ile bu hizmetten faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kağıthane Eşya Depolama Fiyatları

Kağıthane eşya depolama hizmeti fiyatlarında birçok neden ücreti belirliyor. Bilinmelidir ki ücretleri belirleyen ana etmenler vardır. Profesyonel hizmet, uzman ekip, ekipmanlar gibi her şey ücrete yansımaktadır. Depolama alanı için temelde bu konular baz alınır. Bunun yanında müşterilerin eşya sayısı ve saklama süresi de ücrete yansımaktadır.

Bir şirket ile alan konusunda el sıkışmadan önce, mutlaka araştırma yapılmalıdır. Birçok mecradan araştırma esnasında fiyatlar alınıp karşılaştırma yapılmalıdır. Bunun dışında karşılaştırma yapılan firmalarda işlem kalemi işlemlerine dikkat etmelisiniz. Böylece aniden karşınıza çıkan beklenmedik ücretlerden kurtulursunuz. Firmamız bünyesinde asla beklenmedik ekstra ücretlendirmeler ile karşılaşmazsınız. İşin sonunda ekstra sunulan hizmetler ve maliyetleri ile karşılaşmamanız için nakliye şirketi olarak mutlaka işin anlaşma aşamasında sözleşme imzalamaktayız. Mutabık olunan rakam ve süre bazında sunulan hizmetleri kalem kalem görebilmeniz mümkündür. Firma olarak müşterimizin güvenini her şeyin üstünde tutmaktayız