depocum logo

Ümraniye Eşya Depolama

Evlerde kullanılan, iş yerlerinde fazlalık haline gelen mobilyalar, elektronik eşyalar ve dolaplar Ümraniye eşya depolama kategorisinde kullanıcı için problem olmuştur. Satarak kurtulmak isteyenler değerli mobilyaları çok ucuz fiyatlara satmak zorunda kalmıştır. Sağlıksız ortamlara eşyalarını kilitleyenler eşyaların zarar görmesine ve kullanılamaz hale gelmesine neden olmaktadır. Çatı araları, soğuk ve nemli bodrumlar, kömürlükler ve mahzenler, eşya saklamak için uygun değildir. Bu gibi yerlerde fareler, güveler ve benzeri haşereler eşyaların yapısını bozmaktadır. Ayrıca bu gibi yerlerin rutubet sorunu olması nedeniyle küflenme ve paslanma olayı daha sık yaşanmaktadır.

Evinizdeki eşyaları başka bir yere alma imkanınız yoksa, fazladan dükkan veya ev kirası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu iki durumda da fazla kira ödemekten dolayı zarar edebilirsiniz. Ümraniye ev eşyası depolama hizmeti dışında özel bir dükkan tutmak veya depo tutmak da çözüm değildir. Pahalı olmakla birlikte rutubet ve nem gibi problemler bu gibi yerlerde sıklıkla yaşanmaktadır.

Evinizin bir köşesinde istiflenmiş eşyalar, evinizin alanını kısıtlamakla birlikte evinizin kullanım potansiyelini de düşürmektedir. Depolama hizmetimiz, sizi bu dertten tam anlamıyla kurtaracaktır. Eşyanızı depomuza getirtmek için araç kiralamanıza gerek yok. Ayrıca eşyalarınızın paketleme işlemini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Paketlemeyle, nakliye ile ve güvenlikle uğraşmadan güvenle eşya depolamak için bizi arayın.

Firma Tercihi Nasıl Yapılmalıdır ?

Bu kategoride dikkat edilmesi gereken konulardan biri de Ümraniye eşya depolama firma tercihidir. Firma tercihinin doğru bir şekilde yapılması, depolama hizmetinin başarılı olmasında önemli rol oynamaktadır. Eşyaların yerinde incelenmesi, paketlenmesi ve kamyona yüklenmesi gibi konularda uzman olmayan firmalar, ilk aşamada eşyalara zarar vermektedir. Depoya gelmeden eşyalar zarar görmektedir. Deponun sağlıksız olması, rutubetli olması ve ısınma problemi olması gibi durumlar da bu firmaların belli başlı problemidir.

İstanbul halkının tercihi haline gelen ve bu sektörde adını duyuran şirketimiz, her aşamada güven vermektedir. Randevu işlemi, yerinde inceleme, eşyaların özel yöntemlerle paketlenmesi, paketlenen eşyaların yüklenmesi, yüklenen paketlerin depoya indirilmesi, depoya indirildikten sonra eşyaların özel bölmelerde muhafaza edilmesi gibi konularda firmamız tercih edilmektedir.

Firmamız her aşamada güvenli ve etkili yöntemleri tercih etmektedir. Ekonomik seçeneklerle günlük Ümraniye eşya depolama, aylık depolama ve yıllık depolama çözümleri sunmaktadır.

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Her aşamada kaliteli hizmet programını tercih eden şirketimiz, şoför tercihinde de oldukça titizdir. Depoların sağlıklı olması veya güvenlikli olması bu sektörde önemlidir. Ancak eşyaların depoya getirilmesi de uzmanlık isteyen bir konudur. Eşya depolama sektöründe paketlemede ve yüklemede yeterli seviyede olmayan kişiler eşyaların zarar görmesine neden olur.

Deneyimli olmayan şoförler taşıma esnasında eşyalara zarar verebilir. Firmamız bu konuları en iyi şekilde değerlendirerek her aşamada işin ehli kişileri tercih etmiştir. Şoförlerimiz kalabalık İstanbul trafiğinde güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Güvenli araç kullanımı konusunda şirketimiz çözüm üretmeye devam etmektedir.

Şoförlerimiz güvenli yöntemlerle eşyaları depoya taşıdıktan sonra depoya giriş esnasında eşyalar bilgisayara kaydedilmektedir. Depomuzda eşyaların giriş ve çıkış tarihleri bellidir. Bu tarihler günlük kontrol edilmektedir. Depolama süresi sona eren eşyalar ücretsiz servis aracımızla adrese bırakılmaktadır. Bu süreyi isterseniz uzatabilirsiniz. Bu süreyi uzatmak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Ümraniye eşya depolama firmamız verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sözleşme süresini uzatmaktadır