depocum logo

Tuzla Eşya Depolama

Resmi kurumlarda, evlerde, spor tesislerinde, fabrikalarda, bürolarda, iş yerlerinde ve ofislerde fazla eşyalar her zaman Tuzla ev eşyası depolama kategorisinde sorun olmuştur. İnsanın yaşadığı yerde ev eşyalarına olan ihtiyaç hiç bir zaman eksilmemiştir. Ancak bu eşyalar zaman zaman yer bulamamıştır.

Evinizin bir köşesinde, çatısında veya kömürlüğünde eşyaları saklamak, rutubet ve dengesiz sıcaklık nedeniyle deformasyon meydana gelmektedir. Deformasyonla karşılaşmadan güvenle eşyanızı saklamak istiyorsanız yapmanız gereken en önemli işlem güvenli depolama işlemidir. Rutubetli, güvenli, pireli mekanlar eşyalarınızın kısa sürede kullanılmaz hale gelmesinde etkili rol oynar. Fareli depolarda eşyalarınız delik deşik olabilir. Ayrıca rutubetli yerlerde eşyalar çürür paslanır. Hava alamayan depolarda da güvelenme problemi meydana gelmektedir.

Uzay çağını yaşadığımız şu günlerde İstanbul’un sosyo-ekonomik potansiyeli çığ gibi büyümektedir. Her geçen gün daha hızlanan İstanbul’a yetişmek neredeyse imkansız hale geldi. Bu hızlı şehirde hızlı Tuzla ev depolama hizmetine olan ihtiyaç da diğer illere nazaran kat kat artmış durumdadır. Bu ihtiyacın artması, firmamızın İstanbul’a özel programladığı depolama hizmetinin kalitesini artırmıştır. Sektörde lider olmanın ve güçlü referanslara sahip olmamızın tek nedeni kaliteli, güvenli, zamanında teslimat seçeneğine sahip depolama hizmetimizden kaynaklanmaktadır.

Firmamız, kırtasiye malzemelerinden ev eşyalarına kadar geniş bir kategoride ev eşyası depolama çözümleri sunmaktadır. Üniversite hayatında ev değiştirmek zorunda kalanlar ve eşyalarını depolayacak bir yer bulamayanlar bizi arayabilir. Yeni eve geçenler, kiralık ev değiştirenler ve ofis değiştirenler, artan eşyalarını özel bir dükkana yerleştirerek dünyanın kirasını ödemekten kurtuluyor. Uygun fiyat seçenekleriyle eşyalarınızı modern yöntemlerle depoluyoruz.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası, Türkiye’nin en kalabalık bölgeleridir. Bütün ilçelere servis imkanı sunan şirket Tuzla eşya deposu elemanlarımız, trafik bakımından ve nüfus yoğunluğu bakımından üst seviyede olan bu şehirde güvenli servis seçenekleriyle depolama hizmeti sunmaktadır. Hizmet deneyimine sahip olan firma elemanları, işini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Hızlı çalışan, güvenli yöntemleri tercih eden ve söz verdiği zamanda adrese ulaşan servis personelimiz, güvenli ve kaliteli hizmetin en önemli göstergesi haline gelmiştir.

Hizmet talebinin çok kolay olduğu şirketimizde iletişim numaralarımız günün her saatinde açık bir şekilde beklemektedir. İletişim numaralarımızı araman suretiyle depolama servisimizi çağırabilirsiniz. Depolama elemanlarımız sizin verdiğiniz adrese kısa sürede ulaşmaktadır. Sizin için müsait olan bir zaman diliminde adresinize ulaşan servis Tuzla ev depolama personelimiz, eşyalarınızı yerinde inceledikten sonra özel poşetlere ve kutulara yerleştirilmektedir. Eşyaların darbe aldığında her hangi bir zarar görmemesi için özel içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Çizilmemesi için de balonlu naylonlara sarılmaktadır. Özellikle değerli eşyaların depolanmasında özel kutular ve ambalajlar kullanılmaktadır.

Tuzla Ev Eşyası Depolama

İstanbul’un yaz ayları çok sıcak, kış ayları da çok soğuk olur. Özellikle fırtına, kar ve sis, bu şehirde trafiği felç eder. Bu durum bizim Tuzla ev eşyası depolama hizmet kalitemizi olumsuz etkiler ve bu durum bizim için ciddi anlamda problemdir. Kış aylarında meydana gelen don, kar fırtınası ve sis gibi olumsuz hava koşullarına karşı firma elemanlarımız güvenli bir şekilde eşyalarınızı depoya taşımaktadır. Bizim için eşyanızın güvenli olması önemlidir.

Türkiye’nin ve Dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’da iş dünyasına ve sosyal hayata özel depolama hizmetimiz, bu kategoride büyük kolaylık sağlamaktadır. Eşyalarınız depoya getirildiği zaman özel listeye eklenmektedir. Bu listede depoda bulunan eşyalara ait genel bilgiler yer almaktadır. Kişiye özel depomuzda yer alan odalarda eşyalarınız kilitlenir. Kişiye özel tasarlanan odalarımızda aradığınız mükemmel saklama seçenekleri bir arada bulunmaktadır.