depocum logo

Kartal Eşya Depolama

İstanbul’a özel tasarlanan Kartal eşya deposu hizmetimiz, güvenli, güncel ve pratik yöntemleri bir araya getirmektedir. İstanbul dört mevsimi yaşayan ve yoğun nüfusu ile dikkat çeken bir şehirdir. Bu şehirde ekonominin ve sosyal hayatın huzur bulması için yeni nesil çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Üretim kategorisinde ve ekonomi dünyasında dikkat çeken en önemli konu artan ve depolama problemi meydana getiren eşyalardır. Evde ve ofiste de durum aynıdır. Özel cihazlar, değerli ev eşyaları, mobilyalar ve beyaz eşyalar, özel ve güvenli özelliğe sahip korunaklı depolarda saklanabilir.

Yer bulmakta zorlandığınız özel eşyalarınızı her türlü kötü hava koşullarından, rutubetten ve benzeri olumsuz şartlardan korumak için İstanbul’a özel 7/24 Kartal ev eşyası depolama programımızı değerlendirebilirsiniz. Nakliye hizmetinde önemli rol oynayan modern araçlarımız, kısa sürede eşyaları evinizden güvenli depolarımıza taşımaktadır.

Günlük sosyal hayatımızda fazla eşyalar zamanla birikir ve yaşadığımız mekanı daraltır. Evin bir odasını depo yapmak, çatı veya kömürlüğü depo gibi kullanmak uzun vadede sorun meydana getirir. Emaneten eşe dosta rica etmek de uzun vadede çözüm değildir. Özel bir dükkanı kiralamak veya rutubet sorunu olan yerlerde eşyaları saklamak da güvenlik sorunu meydana getirmektedir. Özel bir dükkan veya depo kiralamak pahalı bir seçimdir. Üstelik bu gibi yerlerde güvenlik problemi üst seviyededir. Rutubetli, ısıtma problemi olan ve güvelenme gibi problemler bu gibi yerlerde eşyaların zarar verir.

Kartal Eşya Depolama Firmaları

Yok pahasına fazla eşyalarınızı satmanız sizi ileride pişman edebilir. Küçük bir eve veya ofise geçtiğiniz zaman eşyalarınız arttığı zaman bu eşyaları ‘Kartal eşya depolama’ problemi ile karşılaşırsınız. Bu eşyaları satarsanız, tekrar büyük bir eve geçtiğiniz zaman sattığınıza pişman olabilirsiniz. İkinci ele düşen bütün mobilya, dolap ve ev eşyaları çok ucuza satın alınmaktadır. Bu yöntem ev sahibi için zarar demektir.

Fazla eşya konusunda bu gün güvenlikli ve kameralı depolar oldukça popüler. İstanbul’da hizmet veren şirketimiz, güvenlikli ve kameralı depolarıyla yaz-kış fazla eşya muhafaza hizmeti sunmaktadır. Gözünüzü arkada bırakacak seçenekleri bir kenara bırakın ve huzur içerisinde eşyalarınızı teslim edebileceğiniz özel eşya depolama yöntemlerimizi tercih edin. Evlerde kullanılan günlük eşyalar ve ofislerde kullanılan iş dünyasın ait eşyalar, depomuzda güvendedir. Mobilyalar, mutfak eşyaları, özel cihazlar, halılar ve benzeri eşyalar, Kartal eşya deposu programımız dahilinde muhafazaya alınan eşya türleridir. Bunların dışında bütün sektörler için çözüm üretiyoruz. Siz bize depolanacak eşyanızı söyleyin biz de size nasıl depolanacağı konusunda bilgi verelim.

Kartal Ev Eşyası Depolama

İş dünyasında yer değişikliği veya iş değişikliği meydana geldiğinde, ilk karşımıza çıkan sorunlardan biri dışarıda kalan eşyalardır. Genellikle daha küçük bir yere taşındığınız zaman zaman eşyalar artabilir. Bu durumda İstanbul piyasasında müşteri tercihinde ilk sırada yer alan Kartal’da eşya depolama şirketimizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede çözüm üreterek, dışarıda kalan ve iş programımızın alt üst eden eşyalarınızı depomuzda özel odada saklıyoruz.

Hizmette güven ve kaliteyi tercih eden şirket elemanlarımız, fazla eşyaların özel yöntemlerle depolanması konusunda şirket elemanlarımız çözüm üretmeye devam etmektedir. Firmamızın deneyimli elemanlarını aradığınız andan itibaren en kısa sürede dönüş yaparak adresinize geliyoruz ve eşyalarınızı yerinde analiz ediyoruz. Analiz işlemlerinde eşyanın özelliğine uygun paketleme eşyası, paketleme yöntemi ve yükleme yöntemi belirlenmektedir. Depolamayla ilgili sigorta işlemlerinden faydalanmak istiyorsanız  yapmanız gereken eşyalar depoya girmeden sigorta poliçesini kestirmektir. Kartal eşya depolama süresi boyunca eşyanız, su baskını, yangın ve deprem gibi afetlere karşı sigortalanmaktadır.

Kırılabilir eşyaların özel yöntemlerle depolanması işlemi, hızlı ve etkili yöntemlerle gerçekleşmektedir. İçerisinde köpük olan ve sert kolilere saklanan kırılabilir eşyalar, dış darbelere karşı korunmaktadır. Balonlu naylon ve poşetler de paketlemede kullanılan eşyalar içerisinde yer almaktadır. Bu naylonlar, cihazların saklanması ve depolanması işleminde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Özel kamyonlara eşyalar yüklenmeden önce eşyalar özel kutulara yerleştirilmektedir. Buradaki maksat, eşyanın güvenle taşınmasıdır. Güvenli eşya taşıma işleminin ilk basamağı özel paketleme yöntemidir. Bu aşamada elemanlarımız tecrübelidir ve kısa sürede eşyaları taşınacak pozisyona getirmektedir. Özel yöntemlerle yüklenen eşyalar kısa sürede depoya ulaştırılmaktadır.