depocum logo

Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama firmamız , evinizdeki eşyaları kolaylıkla taşıyacak olan yük aracına özenle paketlenen eşyalarınız seri bir şekilde yüklenmektedir. Yüklemede eşyaların hassasiyet derecesi göz önüne alınmaktadır. Eşyaların hassasiyet derecesine göre en hassas kutu en üste gelecek şekilde yükleme işlemi yapılmaktadır. Yükleme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından şoför elemanlarımız trafiğin yoğun olmadığı yolları tercih ederek kısa sürede eşyaları depolara ulaştırmaktadır.

Memurlar, üniversiteyi kazanan öğrenciler ve yeni evine kavuşanlar her zaman taşınmak zorunda kalır.

Sigortalama olsun, eşyaların güvenli bir şekilde taşınması ve depoya teslimatı olsun her aşamada şirketimizi tercih edebilirsiniz. Firmamız ‘kendi eşyanı taşır gibi’ taşıyan firma elemanlarıyla çalışmaktadır. Eşyaların güvenle taşınması, özel kutulara yerleştirilmesi ve depoda kişiye özel odalara yerleştirilmesi işinde uzmanlaşmış personelimiz tarafından titiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Eşyaların kısa sürede depolanması ve istenilen süre zarfında depolarda muhafaza edilmesi, hizmet kalitesini doğrudan etkileyen konular içerisinde yer almaktadır. Eşyalarınız için güvenli bir ortam arıyorsanız ve bu ortamda istediğiniz sürede kalmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Nasıl Çalışıyoruz ?

İşlerin yolunda gitmesi için randevu yöntemini tercih eden elemanlarımız, her hangi bir aksaklık çıkmaması için randevu saatinden önce telefon açmaktadır. Son dakikada acil bir işiniz çıkmadığı sürece elemanlarımız randevu saatinde evinize ulaşmaktadır. Evinize gelen Şişli eşya depolama firma elemanlarımız ilk aşamada eşyaları yerinde incelemektedir. Yapılan inceleme işleminin ardından eşyaların paketlenmesi ve yüklenmesi için özel bir program hazırlanmaktadır. Bu programı listeye yazan ekibimiz, depolanacak eşyaların sigortalanması konusunda yardımcı olmaktadır. Anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanır ve paketleme işlemine geçilir.

Sözleşme, depolama hizmetinin hukuksal anlamda problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için gereklidir. Sözleşmede eşyaların isimleri ve özelliklerinin yanı sıra eşya sahibinin kimlik bilgileri, adres bilgileri ve iletişim bilgileri de yer almaktadır. Sözleşmede belirtilen süre zarfında eşyalarınız yüzde yüz güvenli yöntemlerle korunmaktadır. Sözleşme süresini isterseniz uzatabilirsiniz. Depolamacılık sektörünün profesyonel yöntemlere ihtiyaç duyduğu günümüz piyasasında yeni nesil yöntemleri sizler için uygulama kategorisine dahil ediyoruz.