depocum logo

Pendik Eşya Depolama

Dükkan veya rutubetli depolarda eşyaların saklanması, Pendik eşya depolama  sektöründe birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Güvenlik konusu, rutubet ve sıcaklık problemi, bu gibi yerlerde eşyaların saklanmasını ciddi anlamda problem haline getirmektedir. Dükkanlarda ve depolarda eşyaların saklanması, eşyaların çürümesine, güvelenmesine ve metal bölümlerin paslanmasına neden olmaktadır. Eşyalarda meydana gelen bu deformasyon, saklama koşullarının uygunsuz olmasından kaynaklanmaktadır.

Çözüm, rutubet ve nem problemi olmayan ve 7/24 güvenlik imkanına sahip  depolarımızdır. Depolarımızın  temiz olması ve izolasyon özelliğine sahip olması,

Bu gün ev eşyaları, mobilyalar, beyaz eşyalar ve ofislere özel eşyalar maliyeti yüksek değerli eşyalardır. Mobilyalar, beyaz eşyalar ve özel ofis eşyaları zaman zaman yer bulamayabilir. Pendik esya depolama hizmetini tercih etmeyerek bu değerli eşyaları yok pahasına sattığınızda maddi açıdan büyük zarara uğrayabilirsiniz. Güvenlikten yoksun ve temiz olmayan depolarda saklamak, eşyalarınızın zarar görmesine neden olur. Küf, güve ve paslanma gibi rutubetli ortamların neden olduğu olumsuz durumlarla karşılaşmamak için yapılması gereken bu işin uzmanlarıyla çalışmaktır. Fiyatlarımızı görmeden ve hizmet kalitemizi görmeden fazla eşyalarınızı depolamayın.

Eşyalarınız için yer bulamadığınızdan dolayı boşu boşuna kira ödüyorsanız bizimle mutlaka irtibata geçmelisiniz. Yüksek kira bedeli ödemekten bıktıysanız ve eşyalar yüzünden ev veya dükkan kirası ödemek zorunda kalıyorsanız, özel depo hizmetimizle tanışma zamanı geldi demektir. Depolarımızda istediğiniz süre zarfında değerli eşyalarınızı saklamanız mümkün. Pendik esya depolama hizmeti konusunda çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Pendik Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul’da Pendik esya deposu kategorisinde deneyimli olmamızın en önemli nedeni modern araç filomuz, deneyimli kadromuz ve güvenli araç kullanan şoförlerimizdir. İstanbul’da araç kullanmak profesyonellik ister. Profesyonel yöntemlerin ön plana çıktığı İstanbul trafiği, özellikle kış aylarında sürücüler için ciddi anlamda problemdir. Ekibimiz bütün hava koşullarında güvenli araç kullanmaktadır.

Hizmet kalitemizin ikinci kategorisinde işinin ehli elemanlar yer almaktadır. Hizmet kalitemizin en önemli unsuru olan işçilik, firmamızın önemli üzerinde durduğu bir konudur. Paketleme, taşıma ve depolama konusunda güven veren ve işini ciddi yapan elemanlarla çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetimizin temelinde güler yüzlü hizmet anlayışımız yer almaktadır.

Depolamayla ilgili konularda çözüm üreten firma elemanlarımız, konusunda deneyimlidir ve işini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Pendik esya deposu müşteri hizmetleriyle başlayan ve eşyanın depoda özel bölmeye kilitlenmesiyle biten hizmet programımız güncellenmeye devam etmektedir. Depolamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için en iyi yöntemleri tercih eden ekibimiz, sizden gelen talepleri değerlendirdikten sonra, uygun bir saatte eşyalarınızı almaya gelmektedir. Randevulu çalışan firma elemanlarımız, genellikle mesai dışı saatleri ve tatil günlerini tercih etmektedir. Özellikle çalışanlar için mesai dışı saatlerde eşyaların depolanması sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Pendik Ev Eşyası Depolama

Elemanlarımız eşyaların genel yapısını inceledikten sonra Pendik esya deposu paketleme işlemine geçmektedir. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme parolasıyla hareket eden paketleme ekibimiz hızlı bir şekilde eşyaları paketlemektedir. Bu kategoride kullandığımız içi köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve özel ambalajlar, uzun süre maksimum seviyede eşyaları korumaktadır. Paketleme işleminde güven veren ekibimiz yükleme işleminde de güven vermektedir.

Eşya taşıma işlemlerinde ciddi anlama problem teşkil eden konulardan biri eşyaların yük araçlarına yüklenmesidir. Yük araçlarına yükleme işleminde özel yöntemleri tercih ediyoruz. Cam, porselen, avize ve benzeri kırılma ihtimali olan eşyaların kutularını en güvenli noktalara yerleştiriyoruz. Bu hassas eşyaların kutularını her zaman üst kısımlara güvenli bir şekilde istifliyoruz. Ofis eşyaları konusunda da uzman olan Pendik esya deposu elemanlarımız, özellikle hassas cihazların yüklenmesi ile ilgili işlemlerde oldukça başarılıdır. Eşyaların genel yapısı, taşıma programını doğrudan etkileyen bir konudur. Bu eşyaların yerinde incelenmesi ve bu inceleme esnasında paketleme ile ilgili doğru karar verilmesi, güvenli depolama hizmetimizin ilk önemli adımını oluşturmaktadır.