eşya depolama

Nakliye Depolama

Nakliye depolama hizmeti son zamanlarda popüler bir hale gelmiştir. Nakliye edilecek ev eşyası, ofis araç gereçleri ve daha birçok özel eşyalarınız zaman zaman depolama ihtiyacı ortaya çıkarabilmektedir. Bu noktada nakliye depolama hizmeti ortaya çıkmıştır. Atasoy nakliyat sizlere en iyi nakliye depolama hizmetlerini sunuyoruz. İstanbul’da aktif olarak hizmet veren firmamız sizlere en yakın noktadaki depoları ile depolama hizmetini ayağınıza getirmektedir. Özel nakliye araçlarımız ile eşyalarınızı dilediğiniz noktalardan alarak depolara götürerek sizler alana kadar eşyalarınıza göz kulak olmaktadır. Bu noktada sizler hayatınıza kaldığı yerden devam edebilir rahatça tatilinizi yapabilir veya iş gezinizi bölmeden en iyi şekilde yapabilirsiniz. Nakliye depolama hizmeti Atasoy nakliyat ile en iyi şekilde yapılarak sizlere sunulmaktadır. İstanbul’un birçok semtinde aktif olarak hizmet veren firmamız sahip olduğu özel depolar ile sizlerin hizmetinizdedir. Atasoy nakliyat nakliye depolamanın markası.

Nakliye Depolama Nasıl Yapılır

Nakliye depolamanın merak edilen yönlerinden bir tanesi nasıl yapıldığıdır. Nakliye depolama nakliye sürecinde eşyaların belirli bir süre yeni taşınacağı adrese yerleştirilene kadar depolanma ihtiyacıdır. Yeni adresinize en yakın depolarımıza taşınan eşyalar sizler yeni adresinize geçene kadar depolarda tutulur. Bu sayede hem eşyalarınız güvenle taşınacakları güne kadar beklerler, hem de siz işlerinizi yürütebilir eşyalarınızı telaş etmenize gerek kalmaz. Genellikle iş gezileri, tatillerde ve benzeri durumlarda müşteriler bu hizmete ihtiyaç duymaktadır. Eşyalarınızı taşınacağınız adresten ambalajlama işleminin ardından özel nakliye araçları ile depolara taşıyor ardından ise istediğiniz süre boyunca burada beklemelerini sağlıyoruz. Sizlerin işleri bittiği sürenin ardından yeni adresinize yine aynı şekilde nakliye araçlarımız ile eşyalarınızı yeni adresinize yerleştiriyoruz. Bu sayede sizler hayatınızı bir aksama yaşamadan devam ettirebilirsiniz. Atasoy nakliyat depolama hizmetlerinde sizlerle!

Ev, ofis, fazla eşyalar ve daha birçok özel mülkünüzü taşınma sürecinde veya farklı sebeplerden dolayı depolama ihtiyacı duyduğunuz süreçte nakliye depolama sizlerle. Farklı depolar farklı amaçlarla üretildiği için çoğu zaman eşyalarınız için sağlıklı bir ortam oluşmamış olabilir. Özellikle zararlı bakteriler, fareler ve haşereler eşyalarınıza zarar verebilir hatta kullanılamaz hale getirebilir. Bunun yanı sıra bu tür depolarda güvenlik düzeyi oldukça alt seviyede olduğu için eşyalarınız çalınabilir. Bu noktada nakliye depolama devreye girerek eşyalarınızı üst düzey depolama hizmeti sunuyoruz.

Nakliye depolama hizmetinin en çok merak edilen noktalarından bir tanesi de nakliye depolama fiyatlarıdır. Nakliye depolama fiyatlarını birkaç etmen etkilemektedir veya belirlemektedir. Öncelikle nakliyenin uzunluğu fiyatı etkileyen noktalardan bir tanesidir. Daha sonra deponun bulunduğu semt, eşyaların boyutu, personel çalışanları ve güvenlik gibi unsurlar nakliye depolama fiyatlarında etkili rol oynamaktadır. Atasoy nakliyat olarak en uygun fiyatlara en iyi hizmet vermek için sizlerleyiz. Eşyalarınızın ne kadar olduğu fiyatları orantılı bir şekilde etkilemektedir. Örneğin 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi kategorilerde fiyatlandırma yapılmaktadır. Nakliye depolama hizmetimizde depolarımız özel güvenlik sistemleri ile donatılmış olup son derece profesyonel çalışanlarımız bu işte aktif olarak rol oynamaktadır. Atasoy nakliyat her türlü nakliye depolama işlerinde sizlerle.

Nakliye depolama hizmeti nakliye aşamasında eşyaların belirli bir süre zarfında depolarda bekletilmesi ve müşterilerin işlerini halledene kadar bu depolarda bekletilmesi hizmetidir. Bu tür firmaları tercih ederken müşterilerin dikkat etmesi gereken hususlar vardır. Örneğin nakliye depolama yapacak firmaların nasıl hizmet verdikleri, kaç yıllık tecrübeye sahip oldukları, çalışanlarının ne kadar profesyonel olduğu, bulundukları semt, firmanın referansları ve firmaların müşterilerinin geri dönüşleri ve yorumlarına dikkat etmekte fayda vardır. Bir firmayı tercih ederken önceki çalıştığı müşteriler hizmetten ne kadar memnun kalmış, hizmet alırken ne gibi sorunlar yaşamış bu hususları dikkate alarak en iyi firmayı bulabilmeniz mümkündür. Öte yandan sahip olduğu tanınmış referanslarda sizlere seçimlerinizde yardımcı olacaktır. Atasoy nakliyat olarak 1990 yılından bu yana aktif olarak sürdürdüğümüz hizmetlerimizden binlerce müşterilerimiz yararlanmıştır. Ayrıca sahip olduğumuz birçok referansa web adresimizden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiler için ve sağlanan hizmetler hakkında aklınızdaki soru işaretleri için firmamızın müşteri hizmetlerini arayabilir daha sağlıklı bilgiler alabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz her gün sabah saat 07:00 ile gece 24:00 arasında sizlere hizmet vermektedir. Nakliye depolamanın adı Atasoy Nakliyat!

 

Bu yazı için yorumlar kapalı.