Ofis Depolama

Firmalar zaman zaman hizmet binalarını değiştirebilmekte veya çeşitli çalışmalar sebebi ile ofis eşyalarını kısa süreliğine ortadan kaldırması gerekebilmektedir. Bazı durumlarda da ofislerde fazladan eşyalar ortaya çıkabilmektedir. Bu eşyalar ofiste yer kaplaması için depolara taşınma ihtiyacı ortaya çıkabilir. İşte bu noktada ofis eşyalarını depolayacak yer arayışına girilmektedir. Ofis eşyaları kırılabilir ve özel eşyalar içerebilmektedir. Bu nedenle özel ve güvenli yerlerde saklanılması gerekmektedir. Ofis depolama hizmeti işte tamda bu noktada sizlerin hizmetinizde. Ofis eşyalarınızı ofisinize en yakın depolarda özenle saklıyoruz. Bu depolar ofise eşyaları için özel olarak üretilmiş ve donatılmış yapılardan oluşmaktadır. Sahip olduğu güvenli yapısı ile birçok kişi tarafından özel olarak tercih edilen ofis depoları ofis eşyalarının sürekli olarak saklandığı güvenilir yerlerdir.

Neden Ofis Depolama ?

İş hayatınız sebebi ile ofisinizi bırakıp belirli bir süre için şehir dışına veya yurt dışı seyahatlerine gitmek durumunda kalabilirsiniz. Bu durumlarda ofis eşyalarınızı bu süre zarfında saklayacak güvenli bir yer arayışına girebilirsiniz. Ofis depolama hizmeti bu noktada devreye girerek sizi bu arayıştan kurtaracak çözümler sunuyor. Ofis eşyalarınızı güvensiz, nemli ve başkalarının kolayca girip çıkabileceği noktalarda saklamanız pek mümkün olmayabilir. Nitekim bu durumlarda eşyalarınız zarar görebilir veya çalınabilir. Ofis depoları ofis eşyalarınız için özel olarak üretilmiş son derece titiz ve güvenilir yerlerdir. Ofis eşyalarınız özenle ambalajlanarak ofisinize en yakın depolarımıza nakliye araçları ile taşınarak özenle yerleştirilir. Sizlere de iş gezilerinizi ve tatillerinizi gönül rahatlığı ile yapmak kalır.

Ofis Depolama Şirketleri

Ofis depolama firmaları son yıllarda aranan bir hizmet sonrası ortaya çıkmıştır. Ofis depolama hizmeti veren firmaları seçerken dikkat etmemiz gereken unsurlar bulunmaktadır. Öncelikle hizmet almadan önce firmaların sahip oldukları referanslara bakmak gerekmektedir. Güvenilir kişi ve kurumlarca verilen referanslarla bir firmanın işini ne kadar iyi yapıp yapmadığını anlayabiliriz. Ayrıca firmaların eski müşterilerinin yorumlarını iyi okumak gerekmektedir. Öte yandan firmaların sahip olduğu nakliye araçları ve depoları da dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. Nakliye araçları ve depolarında sorun olması halinde eşyalarınız zarar görebilir veya en kötü ihtimalle güvenlik açığı bulunan depolardan eşyalarınız çalınabilir. Özellikle ofis eşyaları sahip oldukları fiyat açısından oldukça pahalı ürünlerdir. Bu sebeple depolama firması seçerken bu ve bunun gibi kriterlere dikkat etmekte fayda vardır.

Ofis Depolama Fiyatları

Ofis eşyalarınızı kısa veya uzun süre için depolayacak yerler arayabilirsiniz. Ofis depolama hizmeti hakkında en çok merak edilen noktalardan bir tanesi de ofis depolama fiyatlarıdır. Ofis depolama fiyatları bulunduğunuz semte, verilen hizmetlere, eşyalarınızın çeşitliliğine ve en çokta kapladığı alana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Nitekim eşyanızın miktarı arttıkça fiyatta aynı oranda artmaktadır. Ofis depolama fiyatları oldukça ekonomik birer seçenek olabilir sizler için çünkü birçok farklı amaçlı kullanılan depolar oldukça pahalı olabilir ve eşyalarınız için uygun yerler olmayabilir. Öte yandan eşyalarınızın kaybolması, yıpranması veya çalınma gibi riskleri barındırdığı yerlere de emanet etmenizde size farklı şekilde maliyete sebep olabilir.

Ofis Depolama Nasıl Yapılır ?

Kiralık ofis depolama hizmeti aldıktan sonra ofis eşyalarınızı dilediğiniz zamanda gelerek özenle ambalajladıktan sonra nakliye araçlarına yüklüyoruz. Yükleme işleminin ardından ofisinize en yakın depoya giderek eşyalarınızı eşyalarınıza uygun büyüklükteki depoya yerleştirerek sizlere deponun anahtarlarını teslim ediyoruz. Bu süre zarfında sizler işlerinize dönerek hayatınıza kaldığınız yerden devam ederek işlerinize yoğunlaşabilirsiniz. Taşıma ve depolama işlemleri son derece profesyonel ekiplerimizle yapılmaktadır. Üst düzeyde müşteri memnuniyetine sahip firmamız bu alanda sahip olduğu birikim ve tecrübe ile sizlere en iyi depolama hizmetini sunmaktadır. Ayrıca dilediğiniz sürede eşyalarınızı tekrar depolarınızdan alarak istediğiniz adrese teslim ederek eşyalarınızı çok hızlı bir şekilde tekrar kullanımınızı sağlıyoruz.

Ofis Depolama Şikayet

Ofis depolama hizmeti almadan önce, hizmet sürecinde veya sonrasında bilgi alabilmek için veya yaşadığınız sorunlarınızı firmamıza ileterek daha iyi bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca soru, istek ve önerilerinizi bizler ile paylaşarak aklınızdakileri bizler ile paylaşabilirsiniz. Bizler ofis depolama hizmeti verirken müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz noktalardan bir tanesidir. Sizlerde bizlere eşyalarınızı emanet edebilir hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.