Ev Depolama

Günümüzde insanlar farklı işleri ve görevleri sebebiyle kısa zamanlı yurt içinde veya yurt dışında seyahatlere çıkabilmektedirler. Bu sebeple ev eşyalarını teslim edecek veya depolayacak bir yer aramaktadırlar. Ev kiraları veya farklı bir eve taşınma sebebi ile insanlar eşyalarını nereye koyacaklarını bilememektedirler. Bu ve bunun gibi durumlarda ev depolama hizmeti sizlerle. Ev depolama sayesinde eşyalarınız güvenle istediğiniz kadar depolarımızda kalabilir. Tamamen güvenilir ve sürekli olarak gözetlenen depolarımızda eşyalarınıza siz gelene kadar gözümüz gibi bakıyoruz. Ev depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız kaybolmaz, yıpranmaz veya hırsızlar tarafından çalınamazlar.

Ev Depolama Nasıl Yapılır ?

Depolamak istediğiniz eşyalarınızı evinize en yakın depolara özel nakliyat araçlarımız ile taşıyarak güvenle yerleştiriyoruz. Eşyalarınız taşınmadan önce özenle ambalajlanarak zarar görmesini engelliyoruz. Daha sonra firmamıza ait araçlara taşıyarak onları depolarımıza yerleştirip sizlere deponun anahtarlarını veriyoruz. Dilediğiniz süre boyunca eşyalarınız güvenli bir şekilde saklanır.

Neden Ev Depolama

Ev eşyalarınız sizlerin en önemli mal varlıklarınızdır. Nitekim her eşyanızı yıllarca alın teri dökerek kazandığınız paralar ile aldınız. Eşyalarınıza bir zarar gelmesini, yıpranmasını veya başkaları tarafından çalınmasını istemezsiniz. Fazla eşyalarınızı veya evinizin tüm eşyasını ihtiyaç nedeniyle kısa süreli olarak bir yerlerde depolama veya saklama ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu noktada ev depolama hizmeti tam size göre. Eşyalarınızı kirli ve zararlı haşerelerin cirit attığı bir bölgede saklamak pekte mantıklı olmaz. Çünkü fare ve vb. haşereler eşyalarınızı kemirebilir veya zararlı bakteriler koltuklarınızda ve yataklarınıza bulaşarak buralarda üreyebilir. Ayrıca bu tür yerler aşırı nemlidir ve nem masa ve dolap gibi ahşap eşyalarınızı çürütebilir. Ev depoları son derece titiz ve nem tutmazlar. Ayrıca eşyalar depoda durdukları süre zarfında ambalajlı olarak saklanırlar. Kısacası eşyalarınızı bıraktığınız günkü gibi teslim alırsınız.

Ev Depolama Şirketleri

Ev eşyalarınızı herkese teslim edemezsiniz. Farklı amaçlarla kurulmuş depolara eşyalarınızı bırakmakta pek sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Nitekim bu depolar farklı amaçla kurulduğu için eşyalarınız zarar görebilir, sığmayabilir veya 3.şahıslar tarafından çalınabilir. Ev depolama firmaları ev eşyalarını depolama hizmeti verebilmek adına özel olarak kurulmuş ekip ve depolar kullanır. Bu sayede eşyalarınız profesyonel ellerce özenle taşınarak 7/24 gözetlenen güvenli depolarda istediğiniz süre boyunca tutulur. Bu sayede sizlerde işlerinizi yürütürken eşyalarıma ne oldu, çalındı mı gibi kaygılara kapılmaz günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz. Ev depolama şirketleri eşyalarınızı sizlere en yakın depolara özel nakliye araçları ile özenle taşıyarak onları depolara yerleştirir. Bir ev depolama firmasının ne kadar iyi olduğunu anlamak için çalıştığı kişilere ve firmalar göz atabilir ayrıca sahip olduğu referanslara göz atabilirsiniz. Bu sayede en iyi hizmeti veren firmayı bulabilir en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Ev Depolama Fiyatları

Ev depolama fiyatları eşyalarınızın kapladığı alana, eşyalarınızın özelliklerine ve bulunduğu semte göre değişkenlik gösterebilmektedir. Eşyalarınızı kısa süreliğine kiralık bir dairede depolamak ekonomik yönden daha zararlı olacaktır. Nitekim ev depolama fiyatları daire kiralarından daha ekonomiktir. Ayrıca eşyalarınız dairelerde yıpranabilir veya çalınabilir. Ev depolarında böyle bir sorun ile karşılaşmazsınız böylece büyük maddi zararlara uğramazsınız.

Kiralık Ev Depolama

Depolama hizmeti almanın en ekonomik yönü kiralık ev depolama hizmetidir. Ev depoları semtlere yakın yerlerde bulunarak nakliyat bakımından oldukça avantajlıdır. Bu depoları kiralayarak eşyalarınızı daha ekonomik bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu sayede hem cebimiz rahat hem de eşyalarınız güvende olur. Kiralık ev depolama hizmetinin yanı sıra eşyaların ambalajlama, nakliye ve depolara yerleştirme işlemleri tarafımızdan yapılarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sahip olduğu fiyatlar açısından kiralık ev depolama hizmeti tam size göre.

Ev Depolama Şikayet

Ev depolama hizmeti almadan önce firmalardan hizmet hakkında bilgi alabilmek için veya hizmet aldığınız süre zarfında yaşadığınız herhangi bir sorunu iletebilmeniz için müşteri hizmetlerini arayabilir daha iyi bir hizmet alabilirsiniz. Zaman zaman insanlar aldıkları hizmetlerde sorun yaşayabilmektedirler. Firmalar bu sorunlara kısa zamanda çözüm bulabilmek ve müşterilerini memnun etmek amacıyla müşteri hizmetleri merkezi oluşturmuştur. Sizlerde depolama hizmetimiz hakkında bilgi alabilmek için veya depolama sürecinde yaşadığınız sorunları iletmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri aracılığı ile soru, istek ve arzularınızı iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri daima müşterileri