Eşya Depolama

Son yıllarda artan konut satışları ile birlikte insanlar daha çok taşınmaya başladı. Bunun sonucu eşyalarını taşırken depolama gereksinimi duymaya başladı. Bunun yanı sıra insanlar bulundukları evlerden taşınmak zorunda kalabilir veya daha az odalı küçük bir eve taşınabilmektedir. Tüm bu olayların neticesinde insanlar evlerindeki tüm eşyalarını veya evlere sığmayan dolaplarını, oturma takımlarını, yemek takımlarını ve bahçe takımlarını depolayacak güvenli bir yer arayışına başlamaktadır. Bir süre boyunca şehir dışına veya yurt dışına çıkacağınız için eşyalarınızı sizin güvenle saklayacak birilerini arayabilir ya da evinize sığmayan bir takım değerli eşyalarınızı depolamak isteyebilirsiniz. İşte tüm bu sorunlara çözüm olarak sizlere eşya depolama hizmetini sunuyoruz.

Neden Eşya Depolama ?

Yıllarca çalışıp taksit ödeyerek zorluklara göğüs gererek aldığınız göz bebeğiniz ev eşyalarınızı herkese teslim edemezsiniz, hele ki su akıtan, toz toprağın içinde farelerin haşerelerin cirit attığı bir ortama da eşyalarınızı bırakmak istemezsiniz. Eşyalarınıza geçici bir süre boyunca bakacak bir tanıdık veya arkadaş bulmakta oldukça zor bir durum olsa gerek. Hele ki uzun bir süre işiniz olduğunuzu düşünürseniz bu seçenekler pekte sağlıklı bir çözüm olarak gözükmemekte. İşte tam da bu noktada eşya depolama hizmeti tam size göre. Eşyalarınızı son derece titiz ve güvenli depolarda 7/24 gözetim altında tutarak sizlere rahat bir iş gezisi ve tatil yapma şansı tanıyoruz. Eşyalarınızı özenle kaplayarak eşya depolama amaçlı kurulmuş özel depolarda sizler gelene kadar dilediğiniz süre boyunca emanet altına alıyoruz.

Eşya Depolama Şirketleri

Eşya depolama şirketleri son yıllarda eşya depolama ihtiyacı sonucu ortaya çıkmıştır. Eşya depolama hizmeti alırken bu işi yapan şirketleri de özenle seçmek gerekmektedir. Nitekim güvenilir bir şirket ile çalışmaz iseniz eşyalarınız çalınabilir. Öte yandan kalitesiz depolara sahip depolama şirketlerine eşyalarınızı emanet ederseniz eşyalarınız 3.şahıslar tarafından kolayca çalınabilir veya eşyalarınız depolarda zarar görebilir. Bu zararlar kısaca yağmur sonrası çatıdan akan suların eşyalarınızı tahrip etmesi, haşere ve farelerin eşyalarınıza zarar vermesi ve daha birçok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle depolama şirketini seçmeden önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. İlk olarak şirketin müşterileri tarafından ne kadar önerilip önerilmediğidir. Çünkü bir şirketin en iyi referansı kuşkusuz müşteri memnuniyetidir. Öte yandan hizmet alacağınız firma ne kadar kurumsal bir firma. Bu özelliklerinin ardından depolama hizmeti verebilmek için gerekli izinleri alıp almadığına bakarak güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama hizmeti almadan önce müşterilerin en merak ettiği konulardan bir tanesi de eşya depolama fiyatlarıdır. Eşya depolama fiyatları eşyalarınızın özelliğine ve kapladığı alana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak 1+1, 2+1 ve 3+1 ev eşyaları standartlarına göre fiyatlar belirlenmektedir. Eşya depolama fiyatları ev kiralarından daha ekonomik ve kazançlı olduğu için herhangi bir seyahatinizde veya taşınma sürecinizde eşyalarınızı depolarda tutarak kiraya göre daha az para ödeyerek kar edebilirsiniz. Öte yandan eşya depolama fiyatları bulundukları şehir ve semte göre değişkenlik gösterebilmektedir. Eşya depolama fiyatlarını bulunduğu semtteki kiraların fiyatları belirlemektedir.

Kiralık Eşya Depolama

Eğer sizlerin de fazla eşyanız varsa veya eşyalarınızı bir süre emanet edecek bir yer arıyor iseniz kiralık eşya depolama hizmeti tam size göre. Kiralık eşya depolama hizmeti ile size en yakın depolardan bir bölme size özel olarak kiralık verilmektedir. Eşya taşıma, ambalajlama ve depoya yerleştirme işlemleri firma tarafından yapılmaktadır. Sizlere ise sadece arkanızı yaslanıp yapacağınız tatili düşünmek kalır. Belirli bir süre boyunca kiraladığınız depoda duran eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilir veya yeni eşyaları getirerek bu depoları kullanabilirsiniz.

Eşya Depolama Şikayet

Eşya depolama hizmeti alırken zaman zaman müşteriler sorun yaşayabilmektedir. Müşteriler kimi zaman yaşadıkları durumları şikayet edebilecek bir iletişim yolu bulamamaktadır. Müşterilerimizin yaşadıkları sorunları anında çözebilmek ve onlara yardım etmek için iletişim hatlarımız sürekli olarak sizlerin hizmetindedir. Sorunların yanı sıra müşteriler depoya birtakım sorular sorabilmektedir. Bu ve bunun gibi iletişimler için firmamızın müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır. Bu müşteri hattını arayarak her türlü soru ve önerinizi iletebilir daha iyi bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca telefon aracılığı ile hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.