eşya depolama

Eşya Depolama Fiyatları

Her zaman hayatımızda fazlalığa neden olan eşyalarınız için uygun bir yer mi arıyorsunuz? Fakat fiyat konusunda piyasada çok çeşitli miktarlar yer almakta. Ayrıca piyasada çok fazla firma da buluyor. En doğru depolama alanı ve güvenlik için kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Fiyat konusunda tek ve de net bir fiyat söz konuş değildir. Çünkü eşyanın özelliği ve alanı fiyat açısından son derece önemli bir faktördür. Eşyalarınız ne kadar fazla alan kaplarsa fiyat da o kadar artar. Paketleme ve de nakliye işlemleri yapılacağı için konumuz ile bizim depomuz arasındaki mesafe ne kadar artarsa fiyat da o kadar artar. Eşyalarınızın depolarımızda hangi süre ile kalacağı ne kadar artarsa fiyat da o kadar artar. Eşyalarınızın türü gibi etkenler de fiyat açısından size bir fikir oluşturabilir. Fiyatlar evin oda sayısına göre de değişiklik gösterebilmektedir. Fakat sizin eşyalarınızın yanında almış olduğumuz ücretler son derce makul fiyatlardır. Çünkü eşyalarınızı son derece güvenlikli depolarımızda muhafaza ediyoruz ve de başına bir şey gelmemesi için özel paketleme işlemleri uyguluyoruz.

Eşya Depolama Avantajları

Şehir dışı ya da yurt dışına çok acil bir şekilde gitmeniz gerekiyorsa ve de eşyalarınızın evde durmamasını ve boş yere eve kira ödemek istemiyorsanız. Ev kiralarından çok ama çok daha uygun olan eşya depolarımızı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınız evinize kadar gelinip miktar tespiti yapılır. Daha sonra ise özel malzemeler ile paketleme işlemlerinizi de yaparız. Paketleme işlemlerinin bitmesinin ardından ise özel araçlarımıza taşıma işlemi gerçekleşir ve de daha sonra depomuza eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır. Eşyalarınız depomuza düzgün bir şekilde istif edilir ve anahtar size teslim edilir. Böylece eşyalarınız güvenli ve de temiz bir şekilde depomuzda istediğiniz kadar kalabilir. Daha sonra da istediğiniz zaman eşyalarınızı depomuzdan geri teslim alabilirsiniz. Siz gitmeniz yere gidip eşyalarınızı hiç düşünmeden vakit geçirebilirsiniz.

Neden Eşya Depolamayı Tercih Etmeliyim?

Evimizde her zaman fazla bir eşya vardır. Ve bu fazla eşya topluluğu zaman içerisinde dayanılamaz bir noktaya gelir. Özellikle de hanımlar çok istemez fazla eşyayı evde. Haklılar da tabii. Bu evdeki fazla eşya yığıntısı ne atılır ne de satılır. Manevi bir değeri de olabilir. Bu yüzden atılmak istenmez. Böyle bir durumdaysanız eğer eşya depolarını kullanabilirsiniz. Böylece eviniz çok ferahlayacak ve çok daha geniş görünecektir. Büyük ve de kurumsal bir firma olmamız nedeni ile güvenilirlik ve kalite bizim için en önde gelen şeylerdendir. Eşyalarınız kaplama yaptığımız özel paketler sayesinde çok korunaklı olacaklardır. Ayrıca sadece ev değil aynı zamanda ofis için de eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Kapatmış olduğunuz ya da ara verdiğiniz bir işyeriniz varsa orada bulunan eşyaları uygun fiyatlar ile depolarımızda saklayabilirsiniz. Bu arada daha fazla kira ödemekten de kurtulmuş olacaksınız.

Hangi Eşyalar İçin Depo Kullanmalıyım?

Başka bir evde kalacaksanız kira vermemek için, fazla eşyalardan çok sıkıldıysanız, ofisinizi kapatacaksanız ve de eşyaları koyacak yer bulamadıysanız vb. durumlarda depolarımızı kullanabilirsiniz. Normal ev ya da ofis kiralarından çok çok daha uygun fiyatlı olması nedeni ile bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca her cins eşya ile de depomuzu kullanabilirsiniz. Firmamızın sağlamış olduğu nakliyat işlemleri de uygun bir fiyat karşılığı sizi memnun edecektir.

Güvenli ve Kaliteli Hizmet Anlayışı  

Firmamızın en çok tercih edilenler arasında olmasının nedeni de kaliteli ve de güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde olmasıdır. Eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme işlemleri yapılır ve de evinizden alınıp depoya kadar götürülür. Depoda uzun süre de beklese eşyalarınız kesinlikle hiçbir zarara uğramaz. Ayrıca herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşırsanız firmamızın şikâyet hattına başvurabilirsiniz. Bizim için en önemli şeylerden birisi de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Siz memnun olursanız biz de memnun oluruz. Bu kaliteli hizmetimiz sizi de kesinlikle memnun edecektir. Eşyalarınız oyduğunuz ilk gün ki gibi çıkacaktır. Eşyalarınızın üzerinde kesinlikle bir yıpranma, çizilme vs. durumu kesinlikle ve kesinlikle yaşamazsınız. Özel paketleme sistemi uyguladığımız için eşyalarınızı özenli bir şekilde koruruz. Bizi tercih eden ve memnun olan diğer müşterilerimizle de görüşebilirsiniz.

Bu yazı için yorumlar kapalı.