eşya depolama firmaları

Eşya Depolama Firmaları

Ofis, ev, büro gibi yerlerde bulunan fazla eşya ya da tüm eşyalarınızı tek bir yerde saklamak mı istiyorsunuz? 1 hafta ya da 1 yıl süre sıkıntısı çekmek istemiyor musunuz? O zaman tam da yerine geldiniz ve bizim firmamızı buldunuz. Sadece eşyalarınızı saklamak için bir depo değil aynı zamanda evinize kadar gelip eşyalarınızı paketleme ve de depoya kadar götürüp yerleştirme daha sonra da almak istediğinizde eve getirme hizmetlerini de siz değerli müşterilere sağlamaktayız. Bizi bu günlere getiren de kalite ve de güven duygusunu size aktarmış olmamızdır. Siz memnun kalıyorsanız bizim için dünyanın en güzel şeyi de kesinlikle budur. Bir işi yaparken karşı tarafı memnun etmek çok fazla zordur. Fakat sizin değerli görüş ve de yorumlarınızdan anlıyoruz ki hizmetlerimizden son derece memnun kalıyorsunuz. Fiyat konusunda da normal ev ya da ofis kiralarından çok daha uygun olması nedeni ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

Eşyalarınızı son derece güvenli olan depolarımızda saklayabilirsiniz. Kesinlikle hiçbir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Bir sıkıntı ile karşılaşırsanız firmamıza bildirmeniz yeterli olacaktır. İşinde son derece önemli yerlere sahip olan işçilerimiz tarafından eşyalarınız paketlenir. Bu paketleme işlemi sayesinde depoda beklerken eşyalarınızın başına herhangi bir durum da gelmez. Eşyalarınızda yıpranma, yanma, ezilme, çizilme, kırılma, bozulma gibi durumlar kesinlikle ama kesinlikle gelmez. Bizi tercih eden insanlar kalitemizin de farkında olarak bizleri tercih ediyorlar ve çevrelerindeki insanlara da bizleri tavsiye ediyorlar. Bu durumda firma olarak biz de elimizden gelen gayretleri göstermeye çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizi mutlu ve de memnun etmek bizim tek görevimizdir diye düşündük ve öyle bu yola çıktık. Müşteri memnuniyeti gözetmeden bu işleri yaparsanız çok da başarılı olamazsınız.Eşya depolama firması arıyorsanız tam  adresindesiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Unsurları

Eşyalarınızı firmamızın depolarında belirli bir süre boyunca bekletmek istiyorsanız çok cüzi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına kendimizi geliştirmeye de devam ediyoruz. Fiyat belirleme noktasında çok fazla faktör devreye giriyor. Eşyalarınızın cinsi, kapladığı alanı, miktarı gibi unsurlar arttıkça fiyat miktarı da belirli bir oranda artış gösteriyor. Eviniz ya da işyerinizin bulunmuş olduğu konum ile firmamızın deposunun bulunmuş olduğu konum arasındaki mesafe de arttıkça fiyat gene belirli bir oranda artıyor. Çünkü evinize kadar gelip eşyalarınızı paketleyip daha sonra da araçlarımıza yerleştirip depoya kadar götürüyoruz ve de depoya eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Daha sonra eşyalarınızın depomuzda kaldığı süre de arttıkça fiyatımız da doğal olarak belirli bir miktar ölçüde artış gösteriyor. Fakat bu fiyatlar piyasada ki kira fiyatlarına göre gayet makul fiyatlardır bu yüzden çok daha fazla tercih ediliyoruz.

Eşyalarınızı Depoya Vermenin Avantajları

Fazla eşyalarınız evinizi çok fazla işgal ediyor olabilir. Evin yanı sıra bu durum ofis tarzı yerlerde de karşınıza çıkıyor olabilir. Ya da tüm eşyalarınızı bir süre koyacak bir yer arıyor olabilirsiniz. Eşyalarınız için ayrı bir ev tutsanız maliyeti size çok fazla gelecektir. Eşyalarınızı atsanız da olmaz satsanız da olmaz. İşte böyle bir durumda depo tutmak sizin için en iyi seçenek haline gelecektir. Güvenilir bir firma olduğumuz için de bizi tercih eden çok fazla müşterimiz bulunmakta. Siz de çevrenizde bizi tercih etmiş yakınlarınız varsa onlara bizi sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için son derece üstün bir gayret içerisindeyiz. Evinize kadar gelip eşyalarınızı paketleme ve koruma işlemi yapıyoruz. Daha sonra araçlarımız ile depomuza kadar eşyalarınızı taşıyoruz ve de depoya özenli bir şekilde yerleştiriyoruz. Geri almak istediğinizde de istediğiniz yere tekrar geri getiriyoruz.
Firmamızı tercih ederek eşyalarınızı depomuzda beklettiyseniz ve de daha sonra aldığınızda bir sorunla karşılaşırsanız bizleri arayarak bu durumu bize bildirme hakkına kesinlikle sahipsiniz. Ya da başlangıçta bir sorun ile karşılaşırsanız yine firmamıza bildirme hakkınız var. Fakat eşyalarınız son derece korunaklı olan depolarımızda özel paketler içerisinde saklanır. Ve yer değiştirme gibi işlemler kesinlikle olmaz. Sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Ayrıca çok makul fiyatlar olmasından dolayı genel olarak çok fazla tercih edilen bir firma haline geldik zaman içerisinde.

Bu yazı için yorumlar kapalı.